yükleniyor

Lütfen bekleyin işleminiz devam ediyor...

 • Hoşgeldiniz, üyelik işlemleri için tıklayın
 • ( Şube Seçimi )
 • Destek Sayfası
  Yeni Üyelik
  Özhan Sanal Market’e üye değilseniz, “Yeni Üyelik” menüsünden e-posta adresinizi ve Özhan Kart numaranızı kaydederek üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında açılan ekranda Üyelik Formu’nu doldurarak üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz.
   
  Üye Girişi
  Özhan Sanal Market’e üye iseniz, “Üye Girişi” menüsünden Özhan Kart numarası veya e-posta’nızı ve şifrenizi girerek üye girişi yapabilirsiniz.
   
  Üyelik Güncelleme
  Özhan Sanal Market’e üye iseniz Üye Girişi menüsünden üyelik girişi yaptıktan sonra “Üyelik Güncelleme” menüsünden üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Açılan üyelik formu ekranında e-postanızı, şifrenizi, kişisel ve iletişim bilgilerinizi değiştirebilir ya da güncelleyebilirsiniz.
   
  Özhan Kart
  Özhan Kart, Özhan Kart üye işyerlerindeki alışverişlerinizi daha kazançlı hale getiren, alışveriş yaptıkça kazandıran bir kazananlar kulübüdür.
  Özhan Kartınızı bir çok farklı Özhan Kart noktasında kullanabilir, kullandıkça Özhan Kart üye işyerlerinde özel kampanyalardan, indirimlerden ve size özel fırsatlardan faydalanabilirsiniz.