yükleniyor

Lütfen bekleyin işleminiz devam ediyor...

 • Hoşgeldiniz, üyelik işlemleri için tıklayın
 • ( Şube Seçimi )
 • Nasıl Sipariş Verebilirim

  Sipariş İşlemleri

  Bölge Seçim

  Özhan Sanal Market'te online stok sistemi kullanıldığı için Bölge Seçim ekranında yapacağınız seçimle bulunduğunuz ya da siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye hizmet veren mağazanın stoklarına bağlanırsınız. Yapacağınız bu seçim size en kaliteli hizmeti vermemiz bakımından önem taşımaktadır.

  Bölge Seçim ekranında yapacağınız seçimi, siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye göre yapmanız gerekmektedir.

  Ürün Arama

  Sipariş etmek istediğiniz ürünleri, ana sayfa üstündeki “Arama” alanı yardımıyla ürünün ismini ya da markasını yazarak kolayca arayabilirsiniz. Arama sonucunda çıkacak ürünlerden sipariş etmek istediklerinizi adet/kg. girdikten sonra sepete ekle butonuyla sepetinize ekleyebilirsiniz.

  Sipariş Oluşturma

  Siparişinizi oluşturmaya başlamadan önce üye girişi yapmanız gerekmektedir. Bölge seçim ekranından siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz il ve semti seçtikten sonra siparişinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Ana sayfada yer alan reyonlar arasında gezinerek ya da sayfanın üstündeki arama alanına ürün isim ya da markasını yazarak sipariş etmek istediğiniz ürünleri belirleyebilirsiniz. 

  Gıda ürünlerine taksit uygulanmamaktadır

  Sipariş Tamamlama

  Ana sayfada yer alan reyonlar arasında gezinerek ya da sayfanın üstündeki arama alanına ürün isim ya da markasını yazarak sipariş etmek istediğiniz ürünleri belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilir, siparişinizi tamamlamaya geçmeden önce “Sepeti Görüntüle” butonuyla sepetinizi görüntüleyebilirsiniz. Sepet sayfasında, sepetinizi silebilir, sepetinizdeki ürünleri silebilir, adet/kg. güncellemesi yapabilir ya da “Alışverişe Devam” butonuyla yeni ürün ekleyebilirsiniz. “Siparişi Bitir” butonuyla siparişinizi tamamlama işlemine başlayabilirsiniz. Teslimat adresi ve fatura bilgilerinizi giriniz. Özel notunuz varsa ekleyebilirsiniz. Ödeme ekranında ödeme seçenekleri arasından ödeme şeklinizi belirleyebilir, toplam sipariş tutarınızı, var ise indirimlerinizi ve ödeyeceğiniz tutarı görebilirsiniz. Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve koşulları kabul ettiğinizi işaretleyerek siparişinizi sonlandırabilirsiniz. Sonrasında açılacak ekranda sipariş ettiğiniz ürünlerin listesini, ödeyeceğiniz tutarı, teslimat ve fatura bilgilerinizi görebilirsiniz. Bu ekan aynı zamanda Özhan Sanal Market üyelik bilgilerinizde kayıtlı e-mail adresinize de mail olarak ulaştırılacaktır.


  Stok Durumu ve Alternatif Ürün Belirleme

  Bir Özhan mağazasında bulabileceğiniz tüm ürünler, Özhan Sanal Market’te de bulunmaktadır. Özhan Sanal Market'te online stok sistemi kullanıldığı için Bölge Seçim ekranında yapacağınız seçimle bulunduğunuz ya da siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye hizmet veren mağazanın stoklarına bağlanırsınız. Bölge Seçim ekranından yaptığınız seçime göre stoklarına bağlandığınız mağazada aynı zamanda fiziki satış da yapıldığı için sipariş etmek istediğiniz ürünler mağazada tükenmiş olabilir. Ya da sipariş oluşturma esnasında mağaza stoklarında bulunan ancak siparişinizin teslim edileceği grup saatine kadar mağazada tükenen ürünler olabilir. Siparişinizi tamamlama işlemine geçtiğinizde, teslimat ekranından, mağaza stoğunda bulunmazsa eğer, sipariş ettiğiniz ürün/ürünlere alternatif olarak teslim edilmek üzere ürün/ürünler belirleyebilirsiniz. Ya da ürünü henüz sepetinize eklemeden, sepetinize eklemek istediğiniz ürünün, ürün detay ekranından alternatif ürün belirleyebilirsiniz.


  Alternatif ürün seçiminizi;

  • Dilerseniz kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu seçeneği tıkladığınızda, sepetinizdeki tüm ürünler için alternatif belirleyebileceğiniz ekran açılacaktır. Not alanına, tercihlerinizi girebilirsiniz. Örnek:1 lt.lik herhangi bir süt?
  • Dilerseniz bizim seçmemizi isteyebilirsiniz. Bu seçeneği tıkladığınızda, mağazadaki uzman Sanal Market ekibimiz sizin için en uygun alternatifi seçecektir. Öncelikle, aynı markanın farklı boyutlarını sonrasında en yakın markaların aynı boyutlarını alternatif olarak tercih edeceklerdir. İster orjinal seçiminiz isterse alternatif olsun memnun kalmadığınızda sepetinizdeki dilediğiniz ürünü teslimat sırasında anında iade edebilirsiniz. Her zamanki gibi, teslim aldığınız kadarını ödersiniz.
  • Dilerseniz alternatif ürün istemediğinizi belirtebilirsiniz. Bu seçeneği tıkladığınızda, mağaza stoklarında tükenmiş olan ürün yerine alternatif ürün teslimatı yapılmayacaktır.
  • Dilerseniz sizi arayabiliriz. Bu seçeneği tıkladığınızda personelimiz sizi belirtmiş olduğunuz telefon numaranızdan arayacak ve size önerilen ürünlerden hangisini tercih ettiğinizi soracaktır. Tercihinize göre seçtiğiniz ürün sepetinize eklenerek size teslim edilecektir.

  Siparişin Onaylanması

  Sipariş sonlandırma işleminizden sonra, siparişinizin hazırlanacağı mağazaya oluşturduğunuz siparişiniz sipariş numaranız ve sipariş bilgilerinizle beraber ulaşmakta ve Sanal Market ekibimiz tarafından ürünleriniz hazırlanarak, siparişiniz onaylanmaktadır. 


  Sipariş İptali

  Sipairişinizin iptali için lütfen müşteri hizmetlerini arayınız.


  Eski Alışverişlerim

  Ana sayfada yer alan Hesabım menüsü altından ulaşabileceğiniz “Siparişlerim“ menüsünde, daha önce verdiğiniz Özhan Sanal Market siparişlerinizi görebilirsiniz.