Sorumluyum

Mutluluğun “paylaştıkça”, yaşamın “birlikte adım attıkça” değer kazanacağına inanan Özhan, 2013 yılında kurduğu “Özhan Gönüllüleri” ekibinin projeleriyle kimi zaman gülen bir çocuk yüzünde, kimi zaman yeşeren bir ağaç filizinde hayat buluyor.

Sosyal sorumluluk ve gönüllülük esasına dayalı Özhan çalışanlarından oluşan topluluk, sevgiye, dostluğa ve desteğe ihtiyacın olduğu her yerde Bursalılara gönüllü destek vermektedir.

Özhan’dan Lösev’e destek

Bursa’nın öncü ve güçlü market zincirlerinden Özhan Marketler Zinciri sosyal ihtiyaç konularında çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde yer almaya özen gösteriyor.

Özhan Marketler Zinciri şubelerinde geçtiğimiz hafta Lösemili Çocuklar Vakfı(LÖSEV) tarafından hazırlanan takvimler satışa sunuldu. Özhan müşterileri, elde edilen gelirlerin kanserli çocukların tedavisinde kullanılacağı takvimlere büyük ilgi gösterdi.

Özhan Marketler Zinciri sosyal sorumluluk projeleri kapsamında toplumun her alanına verdiği desteğini sürdürüyor.Özhan tarafından desteklenen ve Lösev Bursa Şubesi tarafından gerçekleştirilen organizasyonda, Beşevler, Pembe Çarşı, Namazgâh, Ataevler, Geçit ve Eğitimciler şubelerinde Lösev yararına takvim satışı gerçekleştirildi.

Organizasyonda daha önce kanseri yenmiş gönüllüler yer aldı.2013 LÖSEV takvimlerinin satışından elde edilecek tüm gelir, lösemili çocukların tamamen parasız tedavilerinde kullanılacak.

Özhan Marketler Zinciri Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz, eğitim, kültür-sanat, çevre ve sağlık konularına önem verdiklerini belirterek, “Özhan olarak toplumun geleceğini ilgilendiren projeler üzerinde çalışıyor ve destek veriyoruz. Her dönemde öncülüğün verdiği sorumlulukla, topluma hizmet amaçlı çalışmaların içinde yer almaya devam edeceğiz” dedi.